DimaBilanFanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DimaBilanFanSite

dobrodosli na fan sajt Dime Bilana
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Molba svim clanovima

Go down 
3 posters
AutorPoruka
DimaBilanGirl
Dimina devojka
Dimina devojka
DimaBilanGirl


Broj komentara : 129
Age : 28
Mjesto : With Dima in bed
Koliko volite Dimu :
Molba svim clanovima Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Molba svim clanovima Right_bar_bleue

Icon: : Molba svim clanovima 244b4t5
Zasto volite Dimu : Zato sto je savrsen!!!
Registration date : 2008-06-18

Molba svim clanovima Empty
KomentarNaslov komentara: Molba svim clanovima   Molba svim clanovima Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 7:44 pm

ja znam da ste registrovani na druge forume o Dimi,ali ja nemam namjeru da ovim forumom prestignem te druge forume. ja sam forum napravila zato sto volim Dimu i radi dobrog drustva. a neki misle da je forum napravljen zbog prestizanja nekog drugog. forum propada zato sto se clanovi registruju i ne dodju vise ni jednom na forum,zato vas molim bar da postujete par porukica,zar je to tako tesko!!!
Na vrh Go down
https://dimabilanfansite.forummotion.com
Ljubica
Prvi put cujes za Dimu
Prvi put cujes za Dimu
Ljubica


Broj komentara : 34
Age : 30
Mjesto : Beograd
Koliko volite Dimu :
Molba svim clanovima Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Molba svim clanovima Right_bar_bleue

Icon: : Molba svim clanovima 244b4t5
Zasto volite Dimu : zato sto tako treba!
Registration date : 2008-06-19

Molba svim clanovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Molba svim clanovima   Molba svim clanovima Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 12:53 pm

ja cu da postujem kad stignem
Na vrh Go down
Milagros
Dimina najbolja prijateljica
Dimina najbolja prijateljica
Milagros


Broj komentara : 40
Age : 32
Mjesto : 4 minutes of the Europe
Koliko volite Dimu :
Molba svim clanovima Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Molba svim clanovima Right_bar_bleue

Icon: : Molba svim clanovima Ljubav_je_oko_nas
Zasto volite Dimu : zato sto lepo peva
Registration date : 2008-08-01

Molba svim clanovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Molba svim clanovima   Molba svim clanovima Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 4:38 am

MODERATORI I ADMINI ali i korisnici,Ja stvarno ne razumem zasto vas nema na ovom forumu????????? tuzna tuzna tuzna


Milagros: komentar modifikovan dana: Thu Jan 15, 2009 4:39 am; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : obavezno!)
Na vrh Go down
Sponsored content





Molba svim clanovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Molba svim clanovima   Molba svim clanovima Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Molba svim clanovima
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Misljenje o clanovima

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
DimaBilanFanSite :: Obavjestenja-
Idi na: