DimaBilanFanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DimaBilanFanSite

dobrodosli na fan sajt Dime Bilana
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Dimina biografija

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Katie
Prvi put cujes za Dimu
Prvi put cujes za Dimu
Katie


Broj komentara : 38
Age : 29
Mjesto : Sombor
Koliko volite Dimu :
Dimina biografija Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dimina biografija Right_bar_bleue

Icon: : Dimina biografija 244b4t5
Zasto volite Dimu : zato shto je najlepshi,najsladji,najzgodniji,ima preeeeeeeediwan glas.....blablabla......ma zato shto je NAJBOLJI!!!
Registration date : 2008-07-31

Dimina biografija Empty
KomentarNaslov komentara: Dimina biografija   Dimina biografija Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 8:09 pm

Dima Bilan (rus. Äèìà Áèëàí, pravo ime Viktor Belan,rođen 24. decembra 1981. Karačajevsko-Čerkeska) je ruski pop izvođač i glumac.
Dima je predstavljao Rusiju na Eurosongu 2006. sa pesmom Never Let You Go i bio je drugi sa 248 bodova. Na Eurosongu 2008. uverljivo je pobedio sa 272 boda.

Biografija
Kad je imao jednu godinu njegova porodica se preselila kod njegove bake u grad Naberežnije Čelni u pokrajini Tatarstan. Kad je imao šest godina preselili su se u Kabardsko-Balkarsku gde su on i njegova sestra išli u školu.
Diplomirao je na Gnesinihovom Muzičkom koledžu kao vokalni izvođač. Dimin debi bio je na Rusko/Latvijskom festivalu "New Wave" 2002. gde je bio 4.

Albumi
1.Ya nochnoy khuligan (2003) (ß íî÷íîé õóëèãàí - Ja sam noćni huligan)
2.Na beregu neba (2004) (Íà áåðåãó íåáà - Na ivici neba)
3.Vremya Reka (2006) (Âðåìÿ-ðåêà - Vrijeme je reka)
4.Protiv pravil (2008) (Ïðîòèâ ïðàâèë)

Singlovi
Ya tebya pomnyu (ß òåáÿ ïîìíþ - Sećam te se)
Eto bóla lyubov' (Ýòî áûëà ëþáîâü - Bila si moja ljubav)
Not That Simple (2005)
Ty dolzhna ryadom byt' (Òû äîëæíà ðÿäîì áûòü - Trebala bi biti sa mnom)
Never Let You Go (2006)
Number One Fan (2007)
Amnesia(2007)
Gore Zima(2007)
Believe (2008)
Na vrh Go down
http://katarina-94-so.piczo.com
Katie
Prvi put cujes za Dimu
Prvi put cujes za Dimu
Katie


Broj komentara : 38
Age : 29
Mjesto : Sombor
Koliko volite Dimu :
Dimina biografija Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dimina biografija Right_bar_bleue

Icon: : Dimina biografija 244b4t5
Zasto volite Dimu : zato shto je najlepshi,najsladji,najzgodniji,ima preeeeeeeediwan glas.....blablabla......ma zato shto je NAJBOLJI!!!
Registration date : 2008-07-31

Dimina biografija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dimina biografija   Dimina biografija Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 8:10 pm

ewo stawila sam njegowu biografiju...znam da je malo,ali ne mogu nigde da nadjem wishe...kiSs swima
Na vrh Go down
http://katarina-94-so.piczo.com
Ljubica
Prvi put cujes za Dimu
Prvi put cujes za Dimu
Ljubica


Broj komentara : 34
Age : 31
Mjesto : Beograd
Koliko volite Dimu :
Dimina biografija Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dimina biografija Right_bar_bleue

Icon: : Dimina biografija 244b4t5
Zasto volite Dimu : zato sto tako treba!
Registration date : 2008-06-19

Dimina biografija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dimina biografija   Dimina biografija Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 8:28 pm

ja znam ceo njegov zivot napamet ali to je stvrano mnogo tako da me mrzi da pisem
Na vrh Go down
Milagros
Dimina najbolja prijateljica
Dimina najbolja prijateljica
Milagros


Broj komentara : 40
Age : 32
Mjesto : 4 minutes of the Europe
Koliko volite Dimu :
Dimina biografija Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dimina biografija Right_bar_bleue

Icon: : Dimina biografija Ljubav_je_oko_nas
Zasto volite Dimu : zato sto lepo peva
Registration date : 2008-08-01

Dimina biografija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dimina biografija   Dimina biografija Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 7:05 pm

lepo
Na vrh Go down
Sponsored content





Dimina biografija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dimina biografija   Dimina biografija Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Dimina biografija
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Dimina devojka Elena

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
DimaBilanFanSite :: Diskusija-
Idi na: